२० लाख नगद र यमाहा एफ जेड पुरस्कार भएको ‘हिमालय रोडिज’ आजदेखी, यस्तो छ प्रोमो (भिडियोसहित)

काठमाडौं, १५ साउन । हिमालय रोडिजको दोश्रो सिजन आजदेखी प्रसारण हुने भएको छ । पहिलो सिजनको ब्यापक सफलतापछि टेलिभिजनको दोश्रो सिजनलाई पनि निरन्तरता दिएको हो । हिमालय टेलिभिजनबाट प्रसारण् हुने उक्त रियालिटी शोमा निर्णायकको भुमिकामा अभिनेतृ दीया मास्के, अभिनेता रेमनदास श्रेष्ठ र ¥यापर आशिष राना ‘लाउरे’ छन् ।गत संस्करणका विजेता समन श्रेष्ठ र दोश्रो हुने अनिमेष शाही प्रस्तोता रहने शो कुल १८ सृंखलामा सम्पन्न हुनेछ । रोडिजका विजेताले २० लाख नगद र यमाहा एफ जेड (२५० सिसीको मोटरसाइकल प्राप्त गर्नेछन । कार्यक्रम हरेक साताको सोमबार राती ८ बजे प्रशारण हुन्छ भने पर्दापछाडीका कुराहरु ९ बजे प्रसारण हुन्छ । यहाँ हेर्नुहोस् कार्यक्रमको प्रोमोः

Facebook Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

नेपाली प्रोफाइलमा खाता किन?

समाचार संग्रह गर्न तथा संग्रहित समाचार पढ्न सक्नुहुनेछ ।

नेपाली प्रोफाइलमा आफ्ना लेख प्रकाशित गर्न सक्नुहुनेछ ।

तपाईंको रुची अनुसारको समाचार पढ्न सक्नुहुनेछ ।