पुलिसलाई हराउँदै राईनो गोल्डकपको उपाधि च्यासललाई

ए डिभिजन लिगको नवप्रवेशी च्यासल युथ क्लबले सिजनको पहिलो उपाधिको रुपमा राइनो संरक्षण गोल्डकप फुटबल प्रतियोगिताको उपाधि जितेको छ ।

नवलपरासीको कोल्हुवामा बिहिबार भएको उपाधि भिडन्तमा उपाधिको अर्काे दावेदार विभागीय नेपाल पुलिस क्लबलाई पेनाल्टी सुटआउटमा ५–३ ले पराजित गर्दै च्यासलले सिजनको पहिलो उपाधि जित्न सफल भएको हो । निर्धारित समयको खेल २–२ गोलको बराबरी र थप गरिएको समयमा पनि थप गोल हुन नसकेपछि खेलको निर्णय पेनाल्टी सुटआउटबाट लिइएको थियो । जसमा च्यासलले ५–३ ले बाजी मार्यो ।

पुलिसले अभिषेक रिजालको गोलमा अग्रता लिएपनि विक्रम लिम्बूले शान्दार गोल गर्दै खेल बराबरीमा ल्याए । च्यासलका डिफेन्डरले आत्मघाती गोल गरेपछि पुलिसले फेरी अग्रता लिएको थियो । तर दीनेश राजवंशीको आत्मघाती गोलसँगै खेल पुन: बराबरीमा आयो । थप गोल हुन नसक्दा खेल अतिरिक्त समय हुँदै टाइब्रेकरसम्म लम्बिएको थियो ।

टाइब्रेकरमा च्यासलका बिमल घर्तीमगर, छिरिङ गुरुङ, विश्व अधिकारी, देवेन्द्र तामाङ र हेमन्त थापामगरले गोल गरे । पुलिसका रेजिन सुब्बा, अजित भण्डारी र दिनेश राजवंशीले गोल गर्दा तेज तामाङ चुकेका थिए । यससँगै पुलिस सिजनको तेस्रो उपाधि जित्नबाट चुक्यो । पुलिसले यसअघि दमक गोल्डकप र नुवाकोट गोल्डकपको उपाधि जितेको थियो । दुवै फाइनलमा पुलिसले रुस्लान थ्री स्टार क्लबलाई पराजित गरेको थियो ।

च्याम्पियन बनेसँगै च्यासलले ४ लाख ९९ हजार ५ सय ५५ नगद प्राप्त गर्यो । दोस्रो स्थानमा चित्त बुझाएको पुलिसले २ लाख ५५ हजार ५ सय ५५ रुपैयाँ पायो । नन्द भाउजु मध्यवती उपभोक्ता समितीले राइनो संरक्षण गर्ने उद्देश्यसहित प्रतियोगिताको आयोजना गरेको हो । प्रतियोगितामा ‘ए’ डिभिजन क्लबसहित १२ टोलीको सहभागिता रहेको थियो ।

भर्खरै प्रकाशित

रोट्र्याक्ट राजधानीको मानसिक स्वास्थ्यबारे भर्चुअल कार्यक्रम सम्पन्न

मिति : २०७८-०४-१६काठमाडौं, मानसिक स्वास्थ्य प्रवर्द्धनका लागि रोटर्याक्ट क्लव अफ राजधानी (आर आइ डिष्ट्रिक्ट ३२९२, नेपाल र भुटान)ले मिति २०७८/०४/१६ गते भर्चुअल मानसिक स्वास्थ्य चेतना…

नारायणगढमा संयुक्त रक्तदान कार्यक्रम सम्पन्न

रोटरी क्लब अफ नारायणगढ, रोट्रयाक्ट क्लब अफ नारायणगढ, स्पाउस क्लब अफ नारायणगढ र स्ट्यान्डर्ड चार्टर्ड बैंक लिमिटेड सम्युक्त आयोजना र इन्टयाक्ट क्लब अफ वाल्मीकि शिक्षा…

Heel Pain / Plantar Fasciitis /कुर्कुच्चा / पैताला दुखाई र…

रोट्रयाक्ट क्लव अफ सैनामैनाको अध्यक्षमाः भुसाल

रोट्रयाक्ट क्लव अफ सैनामैनाको छैठौ पद हस्तान्तरण कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ । पद हस्तान्तरण कार्यक्रम सन् २०२०-२१ का अध्यक्ष शिशिर पोखरेलले २०२१-२२ का अध्यक्ष प्रज्वल…

Project TO2gether: सिद्दार्थनगर नगरपालिकामा अवस्थित आइसोलेसन सेन्टरलाई अक्सिजन कन्सनट्रेटर सहयोग

रोट्यार्याक्ट क्लब अफ काठमाडौ र रोट्यार्याक्ट क्लब अफ अलुम्नी अफ युनिभर्सिटी अफ मोराटोवाको संयुक्त पहलमा एउटा र रोटरी क्लब अफ काठमाण्डुको सहयोगमा एउटा गरि रोट्यार्याक्ट…