२०७९ मंसिर १७ शनिबार

रोट्र्याक्ट क्लब अफ तिलोत्तमा रुपन्देहीले छैठो स्थापना दिवस मानब सेवा आश्रममा मनायो।

जिवनमा कठिनाइ बर्बाद गर्नका लागि होइन हाम्रो साम्रर्थ्य र सक्ति पैदा गर्न आउछ भने जस्तै कोभिड को माहामारि बाट कार्यकाल सुरु गर्दै गर्दा रोट्र्याक्ट क्लब अफ तिलोत्तमा रुपन्देहीले आफ्नो छैठो बार्षिक स्थापना दिवसको उपलक्ष्यमा मानब सेवा आश्रम, बुटवलमा भोजन कार्यक्रम गरि मनाएको छ। सो कार्यक्रममा मानब सेवा आश्रममा रहनु भएका करिब १०० जना सहयोगापेक्षी (बेसहारा, अशक्त, असहाय, अनाथ, अभिभावकविहीन) व्यक्तिहरुलाई भोजन वितरण गरेको छ।

कार्यक्रममा क्लब ले मानब सेवा आश्रम समिति लाइ यो महान कार्य को लागि धन्यवाद दिदै भबिष्यमा क्लब को तर्फ़ बाट थप सहयोग गर्ने जानकारी गराएको थियो। क्लब स्थापना को छोटो समयमा नै देश कै एक उत्कृष्ट रोट्र्याक्ट क्लब को रुपमा परिचित यस क्लब सामाजिक तथा युवा नेतृत्तो बिकाश गर्ने कार्यमा अगाडी रहदै आएको छ।

कार्यक्रममा क्लब का सस्थापक अध्यक्ष रो. मोहन न्यौपाने, पूर्व अध्यक्ष रो. बिक्रम छेत्री तथा वर्ष २१/२२ का अध्यक्ष रो. नबिन अर्याल ले आ-आफ्नो धारणा राख्नु भएको थियो तथा मानव सेवा आश्रमका अभिभावक समाजसेबी लोकनाथ भुसाल, शेर बहादुर गौतम तथा संचालिका सरु अधिकारीले क्लबलाई यस मानव सेवा आश्रमको कार्यमा साथ दिनु भएको मा धन्यवाद दिनु भएको थियो ।कार्यक्रम क्लबका उपाध्यक्ष रो. माधव पराजुली ले संचालन गर्नु भएको थियो।

२०७८ असार ३०, बुधबार १०:२१ गते 1 Minute 175 Views

यहाँ प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई info@nepaliprofile.com मा इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ । हामीसँग तपाईं फेसबुक र ट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ । हामीसँग तपाईं फेसबुकट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?