नेपाली कांग्रस कास्की क्षेत्र नं. २, प्रदेश ख का लागि सभापति पदको लागि सामाजिक अभियन्ता सिग्देलको उमेदवारी

नेपाली कांग्रेसको आसन्न १४ औं महाधिवेशनमा पोखराका सामाजिक अभियन्ता सुबास सिग्देलले नेपाली कांग्रस कास्की क्षेत्र नं. २, प्रदेश ख का लागि सभापति पदको लागि उमेद्वारी घोषणा गरेका छन् । २०४५ सालमा नेपाल विद्यार्थी संघको आधिकारीक सदस्यतालिई प्रजातन्त्र र समाजवादी संगठन नेपाली कांग्रेसमा आफूलाई समाहित गर्दै अगाडि बढेका सिग्देल नेपाल कांग्रेस पोखरा-८ का निवर्तमान वडा सभापति भई संगठनलाई सवल र सकृय वनाउन लागि परेका छन् । नेपाली कांग्रेसको ११ औं महाधिवेशनमा नेपाली कांग्रेसको क्रियाशिल सदस्यता लिई तन् र मन् लाई नेपाली कांग्रेसमा सर्मपण गर्दै विभिन्न आन्दोलनमा सकृय सहभागीता साथ अघी बढेका सिग्देल आफ्नो समयको धेरै वर्ष यूवाहरुको व्यक्तित्व विकास , वौद्धिक, नेतृत्वकला विकास, सामाजिक विकासमा विश्वको पुरानो व्यक्तित्व र नेतृत्व विकास गर्ने प्रजातान्त्रिक संस्था जेसीज अन्र्तराष्ट्रियको अन्र्तगत पोखरा जेसीजको अध्यक्ष, नेपाल जेसीजको राष्ट्रिय उपाध्यक्ष तालिक आयूक्तजस्ता पदहरुमा रहि नेपाल भरि नै यूवा अभियानमा २० वर्ष सेवा पश्चात विश्व कै पुरानो सामाजिक संस्था रोटरी इन्टरनेशनलमा विगत १२ वर्ष देखि रोटरी क्लव अफ पोखरा न्यूरोडकमा अध्यक्ष एवम रोटरी डिष्ट्रक ३२९२ नेपाल भुटानको लागि सहायक गर्भनर र यूवा परिचालन तथा संरक्षण समितिको केन्द्रिय अध्यक्ष भएर कार्य गर्दै आइरहेका छन् ।

१४औँ केन्द्रिय महाधिवेशनको तयारीमा लाग्दै गर्दा हामीले वर्तमान नेपाली राजनीतिलाई सुक्ष्म रूपमा अध्ययन एवं विश्लेषण गर्नु र भावी रणनीति बनाउनु जरुरी छ। जसरी नेपालको सबैखाले आन्दोलन र परिवर्तनमा नेपाली कांग्रेसको नेतृत्वदायी भूमिका रहने हुँदा अन्योल र अस्थिरता अन्त्य गर्दै नेपालको राजनीतिलाई सहज र संस्थागत रुपमा सुचारु गर्ने दायित्व रहेको हुँदा आफ्नो उमेद्वारी रहेको सिग्देलले बताए । आफ्नो कार्यकालमा स्थानिय, प्रदेश र संघको चुनावमा वडा वाट गर्नुपर्ने भूमिका महत्वपूर्ण तवरले सम्पन्न गर्न पार्टीका सम्पूणर् तहका सदस्यहरुलाई एकवद्ध वनाई अघि बढेको यिनै यस्तै खारिएका अनुभव र अनूभुतीलाई संगठनप्रति सर्मपित भई नेपाली कांग्रेस कास्की क्षेत्र नंं २ प्रदेश २ को सभापतिको रुपमा नेतृत्व प्रदान गर्न प्रजातन्त्र प्रेमी जन समुदायलाई प्रत्यासी सिग्देलले अपील गरेका छन् ।

भर्खरै प्रकाशित

आत्महत्या सम्बन्धी सचेतनामुलक कार्यमा रोट्र्याक्ट क्लब राजधानीको पहल।

आत्महत्या सम्बन्धि समाचार र खबर हालको आवस्थामा दिनकै जसो सुन्दै र देख्दै आइरहेको कुरामा हामी सबै जानकार नै छौं । यसै पनि संसारको बढी मृत्यु…

रोट्याक्ट क्लव अफ लेखनाथद्वारा खाद्यान्न वितरण तथा स्वस्थ्य शिबिर कार्यक्रम…

रोट्याक्ट क्लव अफ लेखनाथद्वारा मिति २०७८ भाद्र २३ गते बुधबारको दिन तीजको अवसरमा पोखरा -२७ स्थित श्री कृष्ण प्रणामि मन्दिर तथा वृद्धश्राम खाद्यान्न वितरण तथा…

नेपाली कांग्रस कास्की क्षेत्र नं. २, प्रदेश ख का लागि…

नेपाली कांग्रेसको आसन्न १४ औं महाधिवेशनमा पोखराका सामाजिक अभियन्ता सुबास सिग्देलले नेपाली कांग्रस कास्की क्षेत्र नं. २, प्रदेश ख का लागि सभापति पदको लागि उमेद्वारी…

लोकतान्त्रिक शैक्षिक परामर्श संघ लुम्बिनी प्रदेशमा दिनेश पौडेल

लोकतान्त्रिक शैक्षिक परामर्श संघ लुम्बिनी प्रदेशमा दिनेश पौडेलको संयोजकत्वमा १८ तदर्थ समिति गठन भएको छ । नेपाली कांग्रेस निकट शैक्षिक परामर्श व्यवसायीहरुको भेलाले उक्त निर्णय…

रोट्रयाक्ट क्लब अफ सेन्ट्रल लुम्बिनीद्वारा बालगृहमा रात्रीभोज

रोट्रयाक्ट क्लब अफ सेन्ट्रल लुम्बिनीले आइतबार लुम्बिनीरोडस्थित सिद्धार्थ बाल गृहमा रात्री भोज कार्यक्रम गरेको छ । जनपूर्णिमा तथा रक्षा बन्धनको अवसरमा बालगृहमा उक्त कार्यक्रम गरिएको…