२०७९ मंसिर १७ शनिबार

नि:शुल्क आँखा तथा दाँत शिविर सम्पन्न

वीरगंज । पर्साकाे कालिकामाई गाउँपालिका वडा नं. ४ प्रशुरामपुरमा शनिबार निशुल्क आँखा तथा दांत शिविर सम्पन्न भएको छ । रोटरी र रोट्रेक्ट क्लब ऑफ वीरगंज मेट्रोपोलिसको संयुक्त आयोजनामा भएकाे शिविर सम्पन्न भएकाे हाे । 

श्री ने.रा.मा.बि. कट्टी बलुवामा भएको शिविरमा एक सय ६० जनाले आँखा र एक सय जनाले दाँतकाे परिक्षण गराएकाे आयाेजक राेटरी क्लब वीरगंज मेट्राेपाेलिसका सचिव नन्दन कुमार सचिवले जानकारी दिए । आँखा परिक्षण गरेकाहरु मध्ये ५७ जनामा माेतियाबिन्दु फेला परेकाे उनले जानकारी गराए । 

किरण आँखा अस्पताल र स्माइल डेन्टलकाे सहयाेगमा भएकाे शिविरमा नि:शुल्क औषधि समेत वितरण गरिएकाे राेट्रेक्ट क्लब आँफ वीरगंज मेट्राेपाेलिसका सचिव दिपु बर्णवालले जानकारी दिए ।

मोतिया बिन्दुबको समस्या देखिएका आँखा रोगीहरुलाई किरण आँखा अस्पतालमा सहुलियत दरमा शल्यक्रिया समेत गरिने सचिव बर्णवालले जानकारी गराए ।

शिविरमा कालिकामाई गाउँपालिका वडा नं. ४ का वडाध्यक्ष हरिओम साह कलवार, रोटरी क्लब ऑफ वीरगंज मेट्रोपोलिसका प्रेसिडेन्ट दीपराज केएल, सचिव नन्दन चौरसिया, चन्दन सिंह, रोट्रेक्ट क्लब ऑफ वीरगंज मेट्रोपोलिसका उपाध्यक्ष रबिन श्रेष्ठ, पूर्व अध्यक्ष प्रकाश कर्ण, सचिव दीपू वर्णवाल, रोहित गुप्ता, अंशु बर्णवाल, रेशु अग्रवाल, आदत हवारीको उपस्थिती रहेको थियो ।

२०७८ फाल्गुन २८, शनिबार २३:३५ गते 1 Minute 128 Views

यहाँ प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई info@nepaliprofile.com मा इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ । हामीसँग तपाईं फेसबुक र ट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ । हामीसँग तपाईं फेसबुकट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?