२०७९ मंसिर १७ शनिबार

पृथ्वीराजकी नायिका भन्छिन्, ‘बलिउडमा कास्टिङ काउच हुन्छ’

रायपुरकी ऐश्वर्या राज भकुनी फिल्म पृथ्वीराजमा देखिएकी छिन् । उनले फिल्म उद्योगमा पनि कास्टिङ काउचजस्ता कुराको चर्चा हुने गरेको बताउँछिन् । अभिनेत्रीले यहाँ कास्टिङ काउच भएको खुलासा गरिन् । धेरै निर्माता र निर्देशकले गलत अफर दिएर आफ्नो फाइदा उठाउने प्रयास गरेको तर टाढैबाट त्यस्ता मानिसहरूलाई झुकाएर आफू फर्कने गरेको जिकिर गरेकी हुन् ।

ऐश्वर्याले साना सहरबाट आएका कलाकारहरुको उच्च संस्कृति र आदर्श रहेको बताइन् । ‘म यस्तो परिस्थितिसँग सम्झौता गर्न सक्दिनँ। तर पीडा हुन्छ जब यस्ता परिस्थितिहरू अगाडि आउँछन् र धेरै कलाकारहरू पनि यही कारणले फर्किन्छन्। तर म चुपचाप उभिएँ । भगवान र मेरो भाग्यले मलाई साथ दिनुभयो यो मेरो लागि पनि महत्त्वपूर्ण छ,’ उनले भनिन् ।

ऐश्वर्याले अक्षय कुमारको फिल्म पृथ्वीराजमा मानुषी छिल्लरकी बहिनीको भूमिका निभाएकी छिन् । फिल्मको यो महत्त्वपूर्ण पात्रमा ऐश्वर्या सुरुदेखि अन्त्यसम्म निकै बलियो देखिएकी छिन् । दैनिक भास्कर

२०७९ जेष्ठ २५, बुधबार १७:३३ गते 0 Minutes 128 Views

यहाँ प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई info@nepaliprofile.com मा इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ । हामीसँग तपाईं फेसबुक र ट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ । हामीसँग तपाईं फेसबुकट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?