२०८० फाल्गुन १० बिहीबार

नेवा गुठीका अध्यक्षसहित दर्जनाै नेता जसपामा प्रवेश

काठमाडाैँ । बाँके भृकुटीनगर नेवा गुठीका अध्यक्ष तथा नेवाः पुँच कार्यसमितका सदस्य चन्द्रबहादुर श्रेष्ठलगायत सक्रिय विभिन्न क्षेत्रका अगुवाहरू जनता समाजवादी पार्टी नेपालमा प्रवेश गरेका छन्।

बुधबार एक कार्यक्रमबीच जसपा नेता एंव भौतिक पूर्वाधार तथा यातायात मन्त्री मोहम्मद इश्तियाक राईले उनीहरूलाई पार्टी भित्र स्वागत गर्दै प्रवेश गराएका हुन् ।

कार्यक्रममा नेपाली कांग्रेसका क्रियाशील सदस्य लालिमा मल्ल, नेकपा एमालेका सोमता शाही, सोमता सन्यासी, नेकपा माओवादी नगर कमिटी सदस्य गीता मल्ल, वैश्य समाजका अगुवा ओमकर वैश्यलगायतलाई पनि मन्त्री राईले स्वागत गरेका हुन्।

त्यस्तै मन्त्री राईले गठबन्धनमा नेपाली काङ्ग्रेसको पिठ्यु पछाडिबाट छुरा हान्ने धोको अपुरो रहने जिकिर गरे ।

साथै जसपाका तर्फबाट बाँके क्षेत्र न २ मा प्रतिनिधिसभाका उम्मेदवारसमेत रहेका मन्त्री राईले बाँकेमा समग्र विकासको लहर ल्याउनका लागि जसपालाई जिताउन अपिल गरेका थिए। राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टीका नेता धवल राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी पनि बाँकेबाट प्रतिनिधिसभा निर्वाचनमा उठेका छन् तर बाँकेमा मन्त्री राईको विकास गर्ने माेडलका कारण जनता उत्साहित भएका छन् । अहिले मन्त्री राईप्रति जनताको विश्वास बढेकाे छ ।

२०७९ आश्विन २६, बुधबार २३:०५ गते 0 Minutes 141 Views

यहाँ प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई info@nepaliprofile.com मा इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ । हामीसँग तपाईं फेसबुक र ट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ । हामीसँग तपाईं फेसबुकट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

ताजा समाचार