२०८० आश्विन ५ शुक्रबार

ठेकेदार नेता सिंघासनले किसानलाई अनुदानमा दिएका ट्याक्टर पनि छाडेनन्, अहिले आफ्नै ठेक्कापट्टामा प्रयोग गर्दै

वीरगञ्ज – मधेश प्रदेशका निवर्तमान प्रदेश सभा सदस्य सिंघासन साह कलवारको एकपछि अर्को भ्रष्टाचारको पोल खुल्दै गएको छ ।

मधेश प्रदेश सरकारले कृषकहरुको लागि अनुदानमा वितरण गरेको १ सय वटा ट्याक्टरमध्ये प्रदेश सभा सदस्यको बलमा कलवारले २ वटा ट्याक्टर प्राप्त गरेका थिए । वास्तविक कृषकलाई प्रदान गर्नुपर्ने ट्याक्टर उनले आफ्ना नजिकका राजनीतिकर्मीहरुलाई दिलाएर ठेक्कापट्टाको काममा अहिले प्रयोग गरीरहेका छन् ।

पर्साको धोबिनी गाउँपालिकाका अध्यक्ष मदन प्रसाद चौहान र कालिकामाई गाउँपालिकाका अध्यक्ष बशिष्ट गुप्ताका काका दिनेश कलवारलाई सिंघासनले ट्याक्टर प्रदान गरेका हुन् । उनीहरुको नाममा ट्याक्टर दिएपनि उनले अहिले आफ्नै निर्माण कम्पनी रञ्जन निर्माण सेवाको कामका लागि ती ट्याक्टर प्रयोग गरीरहेका छन् ।

यसअघि मुख्यमन्त्री स्वच्छता अभियान अन्र्तगत पोखरी सौन्दर्यकरणको कामको ठेक्का अलपत्र अवस्थामा छोडेको खबर बाहिरिएको थियो । ठेक्का पाएका पोखरी आधा अधुरो छोड्नुका साथै निर्माणमा कमशल तथा गुणस्तरहिन सामाग्री प्रयोग गरेको खबरपछि किसानको नाममा ट्याक्टर निकालेर आफ्नै निर्माण कम्पनीको काममा प्रयोग गरीरहेको पोल खुलेको हो । कलवार अहिले क्षेत्र नम्बर ४ काे ख बाट प्रदेशसभा सदस्यका लागि पुन: उम्मेद्वार बनेका छन् ।

२०७९ कार्तिक ४, शुक्रबार १६:३६ गते 0 Minutes 80 Views

यहाँ प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई info@nepaliprofile.com मा इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ । हामीसँग तपाईं फेसबुक र ट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ । हामीसँग तपाईं फेसबुकट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

ताजा समाचार