२०८० आश्विन ५ शुक्रबार

पर्सा १ मा विपक्षीहरुको सात्तो उडेको छ : प्रदीप यादव

वीरगंज – वीरगंज महानगरपालिका वडा नम्बर २ छपकैयामा बिहीबार जसपा–एमालेको संयुक्त बैठक सम्पन्न भएको छ । बैठकमा सहभागी जसपा र एमालेका स्थानीय अगुवा नेता कार्यकर्ताहरुले गठबन्धनका साझा उम्मेदवारको पक्षमा जनमत जुटाउन अझ सशक्त भएर लाग्ने प्रतिबद्धता जनाएका छन् । यसका साथै चुनावी प्रचार प्रसारलाई अझ तिब्र बनाउदै हरेक घरधुरीमा पुगेर पर्सा १ का जसपाका प्रतिनिधीसभा सदस्य उम्मेदवार प्रदीप यादवले आफनो कार्यकालमा गरेका नमूना काम बारे मतदातालाई बुझाउने पनि उनिहरुले बताएका छन् ।

बैठकलाई सम्बोधन गर्दै प्रतिनिधीसभमा सदस्य उम्मेदवार एंव पूर्वमन्त्री यादवले अहिले सम्म देखिएको जनसमर्थनले आफुहरुको जित सुनिश्चित हुदै गएकोले दुवै दलका नेता कार्यकर्ताले थोरै अझ मेहनत गरे आफुहरुको विजय कसैले रोक्न नसक्ने बताए ।जसपा–एमालेको गठबन्धन मधेस र देशको आवश्यकताको उपज भएको प्रस्ट्याउदै यादवले यहि गठबन्धन जिते मात्रै मधेस र देशको समृद्धि हुने जिकिर गरे ।

पर्सा १ मा जसपा–एमाले गठबन्धन प्रति देखिएको जनलहरले विपक्षीहरुको सात्तो उडेको भन्दै यादवले दुवै दलका नेता कार्यकर्ताहरु इमान्दारीपूर्वक लागि रहे मंसिर ४ सम्म विपक्षीहरु प्रतिस्पर्धामै नरहने दाबी पनि गरे । उनले भने ,‘ मैले पाँच वर्षको कार्यकालमा गरेका कामहरु नै हाम्रो जितका लागि काफी छ , त्यहि काम बारे जनतालाई गएर बुझाउनुस् , किन कि जनता अब नामलाई होइन काम गर्नेलाई आफनो मत दिन्छन् । बैठकमा वीरगंज २ का जसपा र एमाले दुवै दलका नेता कार्यकर्ताहरुको उल्लेख्य सहभागीता थियो ।

२०७९ कार्तिक १७, बिहीबार ११:३७ गते 1 Minute 105 Views

यहाँ प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई info@nepaliprofile.com मा इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ । हामीसँग तपाईं फेसबुक र ट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ । हामीसँग तपाईं फेसबुकट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

ताजा समाचार