२०८० आश्विन ५ शुक्रबार

पर्सा-१ को प्रत्येक वडामा एमबीबीएस डाक्टर सहितको उपचार सेवा उपलब्ध गराउँछु : प्रदीप यादव

वीरगञ्ज – पर्सा क्षेत्र नम्बर १ का जसपा–एमाले गठबन्धनका उम्मेदवारहरुले मङ्गलबार वीरगञ्ज महानगरपालिका वडा नम्बर ३२ मा पर्ने टेढा र जितपुर परसवामा घरदैलो गरेका छन् ।

प्रतिनिधीसभा सदस्य उम्मेदवार प्रदीप यादव र पर्सा निर्वाचन क्षेत्र नम्बर १ (क) प्रदेशसभा सदस्य उम्मेदवार विचारी यादवसँगै दुवै दलका नेता कार्यकर्ताहरुले घरदैलो गरेका हुन् ।

घरदैलोका क्रममा मतदाताहरुलाई भेट्दै पूर्वमन्त्रीसमेत रहेका प्रतिनिधीसभा सदस्यका उम्मेदवार प्रदीप यादवले महानगरका ग्रामीण वडामा स्वास्थ्य सेवालाई प्रभावकारी बनाउने वाचा गरे । उनले भने, ‘गुणस्तरीय स्वास्थ्य सेवा आजको आवश्यकता हो । यसलाई पूरा गर्न हरेक वाडमा एमबीबीएस डाक्टर सहितको उपचार सेवा उपलब्ध गराउनेछु । उपचारका लागि वीरगञ्ज बजारकै अस्पतालमा धाउनु पर्दैन ।’

उनले महानगरका ग्रामीण भेगका वडामा अझै पनि सर्वसुलभ उपचार गर्ने स्वास्थ्य संस्था नरहेको भन्दै सांसदमा जिते पछि हरेक वडामा सुविधा सम्पन्न सरकारी स्वास्थ्य संस्था बनाउने बताए । उनले भने, ‘बिरामीलाई तत्कालै रेस्क्यू गर्न सबैको पहुँच हुने गरी हेल्पलाइन सहित एम्बुलेन्स सेवा हरेक वडामा हुन्छ ।

उनले स्वास्थ्यका साथै ग्रामीण वडामा रहेका सरकारी विधालयको स्तरोन्नत्ती पनि आफनो प्राथमिकतामा रहेको बताए ।

जसपाका केन्द्रिय राजनीतिक समिति सदस्यसमेत रहेका यादवले विगत पाँच वर्षको कार्यकालमा आफूले गरेका कामको मूल्याङ्कन गरेर मत दिन मतदाताहरुसँग आग्रह गरे । यादवले भने, ‘अहिले चुनावमा धेरै नेताहरु भोट माग्न आइरहेका छन् । उनिहरु पटकपटक पदमा हुदा के के गरे ? म पहिलो पटक सांसद् हुँदा के के गरे ? तपाइहरुले त्यसको मूल्याङ्कन गरेर मात्र आफनो अमूल्य मत दिनुहोला ।’ चुनावी घरदैलो कार्यक्रममा जसपा र एमालेका नेता कार्यकर्ताहरुको पनि सहभागीता रहेको थियो ।

२०७९ कार्तिक २९, मंगलवार १९:१२ गते 1 Minute 140 Views

यहाँ प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई info@nepaliprofile.com मा इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ । हामीसँग तपाईं फेसबुक र ट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ । हामीसँग तपाईं फेसबुकट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

ताजा समाचार