२०८० मंसिर १६ शनिबार

राेेट्रयाक्ट क्लबहरूकाे १५ औं राष्ट्रिय सम्मेलन यही पुस १५ र १६ गते बुटवलमा हुने

बुटवल – राेेट्रयाक्ट क्लबहरूकाे १५ औं राष्ट्रिय सम्मेलन यही पुस १५ र १६ गते बुटवलमा हुने भएको छ । बुटवल स्थित अन्तर्राष्ट्रिय सम्मेलन केन्द्रमा हुने सम्मेलनमा देशभरका १८० क्लब र भुटानबाट समेत गरि एक हजार बढीको सहभागीता रहने जनाइएको छ ।

आतिथ्य क्लब राेट्रयाक्ट क्लव अफ बुटवल, तिनाउ सिटीलगायतका क्लबहरूले शनिबार बुटवलमा पत्रकार सम्मेलनकाे आयोजना गरि कार्यक्रम बारे जानकारी गराएका हुन् । मनाेरथ अर्यालको अध्यक्षतामा सम्पन्न पत्रकार सम्मेलनमा क्लबका संस्थापक अध्यक्ष ज्ञानेन्द्र गिरी,क्लबका पुर्व अध्यक्ष तथा कार्यक्रम संयाेजक अनुप पाण्डे,राेट्रयाक्ट क्लब अफ बुटवल रामापिथेकसका अध्यक्ष बिष्णु घिमिरे,लक्ष्मण खरेल,सुभेक्षा पाण्डे लगायतले कार्यक्रम बारे जानकारी गराएका थिए ।

देशभर र विदेशबाट समेत गरि एक हजार बढीको सहभागीता रहने सम्मेलनले यश क्षेत्रकाे पर्यटन प्रवर्द्धनमा टेवा पुग्ने आयोजककाे विश्वास छ । कार्यक्रमकाे व्यापक तयारी भैरहेको आयाेजकले जनाएका छन् ।

२०७९ पुष ९, शनिबार २२:२२ गते 1 Minute 78 Views

यहाँ प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई info@nepaliprofile.com मा इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ । हामीसँग तपाईं फेसबुक र ट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ । हामीसँग तपाईं फेसबुकट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

ताजा समाचार