२०८० फाल्गुन १० बिहीबार

प्रतिबन्धित लागु औषध सहित ३ जना पक्राउ

वीरगञ्ज – पर्सा प्रहरीले प्रतिबन्धित लागु औषध सहित ३ जनालाई पक्राउ गरेकाे छ । प्रहरीले लागु औषध फेन्सडिल सहित दुई जनालाई र नाईट्राभेट ट्याब्लेट सहित एक जनालाई पक्राउ गरेकाे हाे ।

वडा प्रहरी कार्यालय श्रीपुरबाट खटिएकाे नियमित चेकिङ टोलीले साेमबार राती ०८:१० बजेको समयमा वीरगंज महानगरपालिकाकाे वडा नं. १७ कोनियाबाट दुई जनालाई पक्राउ गरेकाे जिल्ला प्रहरी कार्यालय पर्साले जनाएकाे छ ।

बिआर २२एजे २३३० नम्बरको भारतिय मोटरसाइकलमा सवार पर्सागढी नगरपालिकाकाे वडा नं. ६ निवासी ४० बर्षिय बिजय कुमार गुप्ता र बहुदरमाई नगरपालिकाकाे वडा नं.४ डकैला निवासी ३२ बर्षिय सतिष कुमार सिंहलाई पक्राउ गरिएकाे जिल्ला प्रहरी कार्यालय पर्साका प्रवक्ता प्रहरी नायब उपरिक्षक दिपक गिरीले जानकारी दिए ।

दुबै जनाकाे साथबाट फेन्सडिल १०० एमएलको १२ बोतल बरामद भएकाे प्रवक्ता गिरीले वताए । पक्राउ परेका मध्येका विजय पर्सागढी नगरपालिकाका वडा नं. ६ का वडाध्यक्ष नवलकिशाेर गुप्ताका दाई हुन् ।

यसैगरी प्रतिबन्धित लागु औषध सहित वीरगंज महानगरपालिकाकाे वडा नं. -१६ स्थित शंकराचार्यबाट पनि एक जनालाई प्रहरीले पक्राउ गरेकाे छ ।

वडा प्रहरी कार्यालय विर्ताबाट खटिएकाे प्रहरी टाेलीले बारा जितपुर सिमरा उपहमानगरपालिकाकाे वडा नं. -१८ निवासी २५ बर्षिय जनक प्रसाद घिमिरेलाई पक्राउ गरेकाे हाे । पक्राउ परेका घिमिरेकाे साथबाट नाईट्राभेट ट्याब्लेट ६६ पिस बरामद भएकाे प्रहरीले जनाएकाे छ ।

तीनै जनालई लागु औषध सम्बन्धि कसूरमा जिल्ला अदालत पर्साबाट ७ दिन म्याद लिई थप अनुसन्धान कार्य भइरहेकाे जिल्ला प्रहरी कार्यालय पर्साले जनाएकाे छ ।

२०७९ माघ ३, मंगलवार २३:२३ गते 1 Minute 104 Views

यहाँ प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई info@nepaliprofile.com मा इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ । हामीसँग तपाईं फेसबुक र ट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ । हामीसँग तपाईं फेसबुकट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

ताजा समाचार