२०८० आश्विन ६ शनिबार

नेपाली कांग्रेसको भातृ संगठन नेपाल तरुण दल पर्साको अध्यक्षमा तिवारी मनोनित

वीरगञ्ज – नेपाली कांग्रेसको भातृ संगठन नेपाल तरुण दलको पर्सा जिल्ला अध्यक्षमा विकास तिवारी मनोनित भएका छन् । लामो समय देखि रिक्त तरुण दल पर्साको अध्यक्षमा तिवारी मनोनित भएका हुन् ।

तरुण दलका केन्द्रिय अध्यक्ष विद्वान गुरुङले तरुण दल पर्साको अध्यक्षमा तिवारीलाई मनोनित गरेका हुन् ।माघ १३ गते तिवारीलाई तरुण दल पर्साको अध्यक्षमा मनोनित गरिएको पत्रमा लेखिएको छ – पर्सा जिल्लामा नेपाल तरुण दलको रिक्त अध्यक्ष पदमा विकास तिवारीलाई मनोनयन गरिएको छ ।

तिवारी यसअघि नेपाल विधार्थी संघ पर्साको सभापति पनि भइसकेका थिए ।

 

 

२०७९ माघ १५, आईतवार १६:३१ गते 1 Minute 127 Views

यहाँ प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई info@nepaliprofile.com मा इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ । हामीसँग तपाईं फेसबुक र ट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ । हामीसँग तपाईं फेसबुकट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

ताजा समाचार