२०८० फाल्गुन १५ मंगलवार

सशस्त्र प्रहरीका ११ डीआईजीको सरुवा, को कहाँ पुगे ? (सूचीसहित)

काठमाडौं – सशस्त्र प्रहरी बल, प्रधान कार्यालयले ११ जना नायव महानिरीक्षक (डीआईजी)को सरुवा गरेको छ । यस्तै, चार जना डीआईजीको पदस्थापना गरेको छ ।

फागुन १४ गतेको प्रधानमन्त्री एवं गृहमन्त्रीस्तरीय निर्णयबाट सशस्त्रका डीआईजीहरूको सरुवा तथा पदस्थापना भएको हो । सशस्त्र प्रहरी अतिरिक्त महानिरीक्षक (एआईजी) नारायणदत्त पौडेलद्वारा जारी सूचनामा सरुवासम्बन्धी जानकारी गराइएको छ ।

सूची

२०७९ फाल्गुन १५, सोमबार २०:०९ गते 1 Minute 145 Views

यहाँ प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई info@nepaliprofile.com मा इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ । हामीसँग तपाईं फेसबुक र ट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ । हामीसँग तपाईं फेसबुकट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

ताजा समाचार