२०८० मंसिर १६ शनिबार

जनमत पार्टी पर्साका इन्चार्ज सिंह र संयाेजक सरार्फले गरे पदभार ग्रहण

वीरगञ्ज – जनमत पार्टी पर्साकाे बैठक तथा छलफल कार्यक्रम शुक्रबार सम्पन्न भएकाे छ । वीरगञ्जस्थित हिमाल हाेटलमा बसेकाे बैठकमा नवनियुक्त जिल्ला इन्चार्ज र जिल्ला संयोजकले पदभार समेत ग्रहण गरेका हुन् ।

चैत ११ पर्सा जिल्ला इन्चार्ज माधव सिंह र जिल्ला संयाेजकले चैत १७ गते पदभार ग्रहण गरेका हुन् ।  बैठकमा जिल्ला इन्चार्ज माधव सिंह र जिल्ला संयाेजक ओमप्रकाश सर्राफलाई निर्वतमान जिल्ला इन्चार्ज श्याम शंकर चौरसिया र पूर्व जिल्ला इन्चार्ज सुजित चौरसियाले अबिरकाे टिका र माला लगाएर पदभार ग्रहण गराएका थिए ।

संयाेजक सर्राफकाे अध्यक्षतामा बसेकाे पहिलाे बैठकले पर्सा जिल्लाको गाउँ /गाउँ  टोल/टोलमा संगठनलाई बिस्तार गर्ने र सदस्यता बितरण गर्ने निर्णय गरेकाे हाे ।

२०७९ चैत्र १७, शुक्रबार २३:०४ गते 1 Minute 227 Views

यहाँ प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई info@nepaliprofile.com मा इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ । हामीसँग तपाईं फेसबुक र ट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ । हामीसँग तपाईं फेसबुकट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

ताजा समाचार