२०८० मंसिर १६ शनिबार

मन्त्री रिजालद्वारा जगरनाथपुरमा बर्थीङ सेन्टरको उदघाटन

वीरगञ्ज – पर्साकाे जगरनाथपुर गाउँपालिका वडा नं. ३ विजवनियामा नवनिर्मित वडा कार्याल भवन, बर्थिङ सेन्टर र जन स्वास्वास्थ्य प्रयाेगशालाकाे नेपाल सरकारका उद्योग, वाणिज्य तथा आपूर्ति मन्त्री रमेश रिजालले उदघाटन गरेका छन् ।

मन्त्री रिजालले एक कार्यक्रमकाे बिच नै वडा कार्यालय, बर्थिङ सेन्टर र प्रयाेगशालाकाे उदघाटन गरेका हुन् । गाउँपालिका कार्यालयले निर्माण सम्पन्न गरेकाे तीनै याेजनाकाे कार्यक्रमका प्रमुख अतिथी समेत रहेका मन्त्री रिजालले उद्घाटन गरेका हुन् ।

उद्घाटन समाराेहलाई सम्बाेधन गर्दै मन्त्री रिजालले गाउँपालिकाकाे शिक्षा र स्वास्थ्यकाे क्षेत्रमा सुधार जरुरी रहेकाे वताए । उनले त्यसकाे लागि नेपाल सरकारकाे तर्फबाट हुने सहयाेग गराउने प्रतिवद्धता समेत जनाए ।

गाउँपालिका अध्यक्ष श्रीकान्त प्रसाद यादवले वडा कार्यालय संचालनमा अब सहज हुनुकाे साथै बर्थिङ सेन्टर र प्रयाेगशालाबाट स्थानियले सहजै सेवा पाउने वताए । उनले आफ्नाे कार्यकालमा शिक्षा र स्वास्थ्यकाे अवस्था सुधार गरेर छाडने वताए ।

उद्घाटन कार्यक्रममा नेपाली कांग्रेस पर्साका सभापति एवं प्रदेश सभा सदस्य जनार्दन सिंह क्षेत्री, प्रदेश सभा सदस्य शंकर चौधरी, कांग्रेस मधेश प्रदेशका महामन्त्री बृहस्पति कृष्ण श्रेष्ठ, महाअधिबेशन प्रतिनिधिहरु वशिष्ठ नारायण कुर्मी, सहरुम राउत गदि, रामदेव चौहान, कांग्रेस पर्साका प्रवक्ता रमेश पान्डे, जिल्ला सह सचीव नवीन सिंह, कोषाध्यक्ष प्रेम थापा, क्षेत्रीय सचीव बालिस्टर अहमद, मन्त्री रिजालका स्वाकिय सचिव राकेश यादव, प्रमुख प्रशासकिय अधिकृत कृष्ण नन्द राय, वडाध्यक्ष सुभाष यादव लगायतका उपस्थिति रहेको थियो । कार्यक्रमकाे संचालन गाउँपालिकाका स्वास्थ्य संयाेजक प्रभेन्द्र साहले गरेका थिए ।

२०८० बैशाख ४, सोमबार १५:२२ गते 1 Minute 893 Views

यहाँ प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई info@nepaliprofile.com मा इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ । हामीसँग तपाईं फेसबुक र ट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ । हामीसँग तपाईं फेसबुकट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

ताजा समाचार