२०८० आश्विन ५ शुक्रबार

वीरगञ्जमा ट्राफिक लाईट जडान गरिँदै

वीरगञ्ज – ट्राफिक व्यवस्थापनलाई थप प्रविधिमैत्री बनाउन वीरगञ्जको घण्टाघर चोकमा ट्राफिक संकेतको लाईट जडान गरिदै छ ।

जिल्ला ट्राफिक प्रहरी कार्यालय पर्साको पहल र वीरगञ्ज महानगरपालिकाको सहयोगमा उक्त ट्राफिक लाईट जडान गर्न लागिएको ट्राफिक प्रमुख प्रहरी निरिक्षक मणिराम थापाले बताउनुभयो । ट्राफिक लाईट नहुँदा जथाभावी सवारी चलाउने र ट्राफिक व्यवस्थापन गर्न समस्या भइरहेको हुँदा महानगरको सहयोगमा ट्राफिक लाईट जडान गरिएको उहाँले बताउनुभयो ।

ट्राफिक लाईट जडानका लागि दिल्लीबाट प्राविधिकहरु ल्याएर जडान गरिएको र अब केही दिन भित्रै ट्राफिक प्रहरीहरुलाई ट्राफिक लाईटको सञ्चालनको बारेमा तालिम दिएर तुरुन्तै ट्राफिक लाईट संचालनमा ल्याउने कामामा आफु जुटेको ट्राफिक प्रमुख प्रहरी निरिक्षक थापाले बताउनुभयो ।  

पहिलो चरणमा ट्राफिक लाईट घण्टाघर चोकमा लगाइएको र अर्को चरणमा पावरहाउस चोक, बसपार्क चोक गरी अन्य चोकहरुमा पनि जडान गर्ने आफ्नो लक्ष्य रहेको थापाले बताउनुभयो ।

सकेसम्म साउन १ गते बाट नै ट्राफिक लाईट संचालनमा ल्याउने तयारी भईरहेको ट्राफिक प्रमुख प्रहरी निरिक्षक थापाले बताउनुभयो ।

२०८० असार २१, बिहीबार ११:०२ गते 1 Minute 159 Views

यहाँ प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई info@nepaliprofile.com मा इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ । हामीसँग तपाईं फेसबुक र ट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ । हामीसँग तपाईं फेसबुकट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

ताजा समाचार