२०८० मंसिर १६ शनिबार

वीरगञ्ज सामाजिक संस्था महासंघ गठन, अध्यक्षमा सरार्फ

वीरगञ्ज – वीरगञ्जमा रहेका सामाजिक संघ संस्थाहरुको प्रतिनीधिबाट वीरगञ्ज सामाजिक संस्था महासंघ गठन गरिएको छ । विभिन्न संघ संस्थाका प्रतिनीधिहरुको उपस्थितीमा शनिवार वीरगञ्ज पब्लिक कलेजको सभा कक्षमा भएको भेलाले किशन सर्राफको अध्यक्षतामा महासंघ गठन गरेको हो । 

महासंघको उपाध्यक्षमा सानु गुप्ता र खुशी रौनियार, सचिवमा बिकी सर्राफ, सहसचिवमा आदर्श ठाकुर, कोषाध्यक्षमा राज शाह र सहकोषाध्यक्षमा ऋषु वर्मा चयन भएका छन् । 

यस्तै महासंघको प्रशासन प्रमुखको जिम्मेवारी ओम कुमार झालाई दिइएको छ । सिद्धार्थ गुप्ताले संयोजकको भूमिका निर्वाह गर्नेछन् भने विवेक झालाई प्रवक्ता तोकिएको छ । सहसंयोजक सुजल ठाकुर रहनेछन् भने सदस्य संयोजकमा नीतीश वर्णवाल, कार्यक्रम संयोजकमा बिकी गुप्ता चयन भएका छन् । 

संस्थापक तथा मानार्थ समितिको प्रमुखमा ओशन गुप्ता चयन भएका छन् । संस्थापक तथा मानार्थ समिति सदस्यमा किशन सर्राफ, बिकी सर्राफ, सानु गुप्ता, आयुष गुप्ता, रणधीर बर्णवाल र मधुरंजन शाह रहेका छन् ।

आयुष गुप्ता र आकाश दासलाई सूचना तथा प्रविधि विभागको जिम्मेवारी दिइएको छ । वीरगञ्जमा रहेका विभिन्न १२ वटा सामाजिक संघ संस्थाका प्रतिनीधिहरुबाट वीरगञ्ज सामाजिक संस्था महासंघ गठन गरिएको हो । 

२०८० आश्विन १४, आईतवार ०८:१२ गते 1 Minute 110 Views

यहाँ प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई info@nepaliprofile.com मा इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ । हामीसँग तपाईं फेसबुक र ट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ । हामीसँग तपाईं फेसबुकट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

ताजा समाचार