२०८० मंसिर १६ शनिबार

बारामा हराएकी तीन वर्षकी बालिकाको उद्दार

वीरगञ्ज – बारामा हराएकी एक ३ बर्षिय बालिकाकाे प्रहरीले उद्दार गरेकाे छ । कलैया उपमहानगरपालिका वडा नं.२ कवलपुर निवासी श्याम बाबु यादवकी ३ बर्षिय छाेरी रागेनी यादवकाे उद्दार गरिएकाे बारा प्रहरीले जनाएकाे छ ।

कलैया बजारबाट हराएकी बालिकाकाे साेमबार विहान १०:०० बजेको समयमा उद्दार गरिएकाे जिल्ला प्रहरी कार्यालय बाराकाे प्रवक्ता प्रहरी नायब उपरिक्षक (डिएसपी) दधिराम न्याैपानेले जानकारी दिए ।

बालिका हराएकाे खबर यस कार्यालयमा प्राप्‍त हुन साथ तत्कालै अस्थाई प्रहरी पोष्‍ट बसपार्क कलैयाबाट खोज तलाश गर्न खटिईएको प्रहरी टोलीले निज बालिकालाई कलैया उप-महानगरपालिका वडा नं.१ राजदेवी मन्दिर नजिकैबाट फेला पारी उद्दार गरेकाे डिएसपी न्याैपानेले वताए ।

उद्दार गरिएकाे बालिकालाई जिल्ला प्रहरी कार्यालय बारा मार्फत निज बालिकाकी आमा चिन्ता देवी यादवलाई जिम्मा लगाई बुझाईएको उनले वताए ।

२०८० आश्विन २२, सोमबार २२:२७ गते 1 Minute 113 Views

यहाँ प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई info@nepaliprofile.com मा इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ । हामीसँग तपाईं फेसबुक र ट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ । हामीसँग तपाईं फेसबुकट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

ताजा समाचार