२०८० मंसिर १६ शनिबार

बिन्दवासिनीका असई तिवारीद्वारा एक दलित माथी बुट प्रहार

वीरगञ्ज – पर्साको बिन्दवासिनीमा लागेको मेलामा फुलैना बेचने एक दलितलाई बिन्दवासिनी अस्थाई प्रहरी पोष्टका असई नवलेश तिवारीले बुट प्रहार गरि घाईते बनाएका छन् । 

पर्साको बिन्दवासिनीका अरुण रामले मेलामा बाटोमा फुलैना बेचेको भन्दै असई तिवारीले बुट प्रहार गरि अरुण रामलाई घाईते बनाएका छन् ।अरुण रामलाई असई तिवारीले घाईत बनाए पछि स्थानियहरुले बिन्दवासिनी अस्थाई प्रहरी पोष्टका घेराउ गरेका छन् । यस विषयमा बिन्दवासिनी अस्थाई प्रहरी पोष्टका असई तिवारी बुझदा उनको फोन उठेन ।

२०८० कार्तिक ५, आईतवार १९:४८ गते 1 Minute 114 Views

यहाँ प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई info@nepaliprofile.com मा इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ । हामीसँग तपाईं फेसबुक र ट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ । हामीसँग तपाईं फेसबुकट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

ताजा समाचार