२०८० मंसिर १६ शनिबार

छुरा प्रहार गरी कान्छी पत्निकाे हत्या गर्ने एजहारुलहक पक्राउ

वीरगञ्ज – छुरा प्रहार गरि श्रीमतीकाे हत्या गर्ने वीरगञ्ज महानगरपालिकाकाे वडा नं. १४ बहुअरी निवासी ४५ बर्षिय एजहारूलहक अंसारीलाई प्रहरीले पक्राउ गरेकाे छ । 

घरायसी विवादका कारण कुटपिट तथा धारिलो चक्कुले छाती तथा पेटमा प्रहार गरि कान्छि श्रीमतिकाे हत्या गरेकाे आराेपमा अंसारीलाई पक्राउ गरिएकाे जिल्ला प्रहरी कार्यालय पर्साका प्रवक्ता एवम् प्रहरी नायब उपरिक्षक (डिएसपी) कुमार बिक्रम थापाले जानकारी दिए ।

उनका अनुसार एजहारुलहकले आफ्नै कान्छी श्रीमती २८ बर्षिय महिमा खातुनलाई कार्तिक ४ गते राति ८:३० बजेकाे समयमा घरायसी विवादका कारण कुटपिट गर्नुकाे साथै छुरा प्रहार गरि घाइते बनाएका थिए ।

गम्भिर घाईते महिमाकाे उपचारको क्रममा घटना भएकाे भाेली पल्ट कार्तिक ५ गते विहान १०:३० बजे वीरगंजस्थित वीरगंज हेल्थ केयर अस्पतालमा मृत्यु भएकाे थियाे । मृतककाे शव पाेष्टमार्टमा वीरगंजस्थित नारायणी अस्पतालमा गरिएकाे थियाे ।

घटना भएकै दिन महिमाकाे हत्यामा संलग्न एजहारुलकी जेठी श्रीमती ३८ बर्षिय नुरजहान खातुनलाई प्रहरीले नियन्त्रणमा लिएकाे थियाे । तर छुरा प्रहार गर्ने एजहारुल फरार भएका थिए ।

एजहारुलाई प्रहरीले कार्तिक ६ गते नै पक्राउ गरेकाे जनाएपनि ७ दिनपछि कार्तिक १३ गते साेमबार मात्र सार्वजनिक गरेकाे छ ।  

प्रहरीका अनुसार घरायसी विवादका कारण ससुरा ६५ बर्षिय फजल करिम मियाँ, सासु आमा ६३ बर्षिय सरिफन खातुन र सौता वर्ष ३८ की नुरजहान खातुन समेतले मृतक महिमालाई कुटपिट गरेको र सोही क्रममा अभियुक्त एजहारूलहकले धारिलो हतियार छुरा प्रहार गरेका थिए ।

अहिले पनि घटनामा संलग्न मृतकका ससुरा फजल र सासु आमा सरिफन फरार नै रहेकाे प्रहरीले जनाएकाे छ ।

पक्राउ परेका अभियुक्तहरूलाई पर्सा जिल्ला अदालतबाट १२ दिनकाे म्याद थप अनुमति प्रदान गरी घटना सम्बन्धमा थप अनुसन्धान भैरहेको र अन्य अभियुक्तहरूकाे खोजतलास पनि भइरहेकाे जिल्ला प्रहरी कार्यालयले साेमबार प्रेस विज्ञप्ती मार्फत जनाएकाे छ ।

जेठी श्रीमतीसंग सन्तान नभएपछि इजहारुलले जिल्ला बारा कलैया उपमहानगरपालिकाको घुसुकपुरुवा निवासी मृतक महिमासंग विवाह गरेका थिए ।  महिमाकाे एउटा ३ बर्षिय छाेरी र एक बर्षिय छाेरा छन् । 

वीरगंज कै राधे‍माईस्थित ब्युटीपार्लर संचालन गर्दै आएकी मृतक महिमा केही समय पहिला श्रीमान इजहारुल विरुद्ध अदालतमा अंशकाे मुद्दा दिएकी थिइन । मुद्दा हाल विचारधिन अवस्थामा रहेकाे उनका आफन्तजनले जनाएका छन् । 

२०८० कार्तिक १३, सोमबार २०:४८ गते 1 Minute 106 Views

यहाँ प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई info@nepaliprofile.com मा इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ । हामीसँग तपाईं फेसबुक र ट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ । हामीसँग तपाईं फेसबुकट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

ताजा समाचार