छोटो समय मा ग्राहक को रोजाइ मा पर्यो सुजुकि बर्गम्यान 125 स्कुटर

सुजुकी टु व्हिलर्सको आधिकारीक बिक्रेता आर एस अटोमोबाईल्सले सुजुकी बर्गम्यान १२५ को बजार मा माग बढेको जान्कारि दियेको छ ।

हाल सम्म नेपालमा उपलब्ध स्कुटरहरु मध्य आर्कषक तथा सुविधाजनक यो स्कुटर त्यस्तो किसिमको म्याक्सी स्कुटर हो जसमा १४ ईन्च आकारको ट्युबलेस ठूला टायर दिईएको छ । सुजुकी बर्गम्यान १२५ मा

इन्जिन क्षमता ७५००

आर.पि.एम., ८.७ बि.एच.पि. को शक्ति उत्पादनगर्ने क्षमता बोकेको १२४.३ सि.सि.को शक्तिशालि ईन्जिन जडित छ ।

अन्य थप बिशेस्ता यो स्कुटरको अग्रभागमा डिस्क ब्रेक छ भने, ५.६ लि.क्षमताको पेट्रोल अट्दछ ।डिजिटल ड्यास बोर्ड रहेको स्कुटरमा एल.ई.डी हेडलाईट र एलईडी ब्याकलाईट जडान गरिएका छन् । एरोडाइनामिक डिजाईन, क्रोम फिनिसिड्ड, सेन्ट्रल लक प्रणालि, मोबाईल चार्जको लागिपोर्ट तथापंजा राख्ने भाग जस्ता विविधविशेषताहरु पनि यस स्कुटरमा रहेका छन् । फरक खालको बनावटका कारण अत्यन्तआकर्षक देखिनुका साथै आरामदायी र विस्तारित सिट तथा एक्सटेन्डेबल लेगको सुविधाकाकारण यो स्कुटर चलाउदा छुट्टै आनन्दको महशुश भएको ग्राहक हरुको बुझाइ छ । यो स्कुटर सबै १२५ सि.सि.का स्कुटरहरुको समुहमा एक बेन्चमार्कको रुपमा स्थापित हुने आर एस अटोमोबाईल्सका निर्देशक रेशम खड्काले जानकारी गराउनु भयो ।हाल यसको बजार मुल्य २लाख २९ हजार रुपैया कायम गरिएको छ । सुजुकीले बुटवल तथा आसपासका क्षेत्रमा बिक्री पछिको छोटो समय मा नै ग्राहक को बढि माग र बढ्दो बजार मा सुजुकि स्कुटर रोजाइ का कारण मर्मत तथा पार्टसहरु प्रभावकारी रुपमा प्रदान गरिरहेको आर एस अटोमोबाईल्स का संचालक रेशम खड्का ले बताउनु भएको छ ।

Facebook Comments
संपर्क
संचालक: बिक्रम छेत्री

संचालक: बिशाल अर्याल
सम्पर्क:
[email protected]

सूचना विभाग दर्ता नंः १०७०/०७५-७६

विज्ञापनका लागि: [email protected]

नेपाली प्रोफाइलमा खाता किन?

समाचार संग्रह गर्न तथा संग्रहित समाचार पढ्न सक्नुहुनेछ ।

नेपाली प्रोफाइलमा आफ्ना लेख प्रकाशित गर्न सक्नुहुनेछ ।

तपाईंको रुची अनुसारको समाचार पढ्न सक्नुहुनेछ ।

%d bloggers like this: