लुम्बिनी वाणिज्य क्याम्पसका एम. बि. ए विद्यार्थीले बुटवलमा सेमिनार गर्दै

1

लुम्बिनी वाणिज्य क्याम्पस, बुटवल रुपन्देहीमा अध्ययनरत एम.वि.ए विद्यार्थीहरुले क्याम्पस सँगको सहकार्यमा २०७५ माघ २७ गते आईतबारको दिन ‘‘व्यवस्थापनका समकालीन मुद्दाहरु’’ विषयमा एकदिने राष्ट्रिय स्तरको सेमीनारको आयोजना गर्ने भएको छ ।

व्यवस्थापनका विश्वव्यापी मुद्दाहरुलाई स्थानिय स्तरमा कसरी प्रयोग गर्न सकिन्छ भन्ने विषयमा छलफल हुने आयोजकले बताएको छ । कार्यक्रमलाई राष्ट्रिय सहकारी वैङ्कका प्रमुख कार्यकारी अधिकृत बद्री गुरागाँई, धितोपत्र बोर्ड नेपालका विज्ञ संचालक सदस्य निल सारु लगायतले व्यवस्थापनका विभिन्न मुद्दाहरुमा सम्बोधन गर्ने बताईएको छ । यस कार्यक्रम विद्यार्थी, शिक्षक, प्रोफेसर, उद्यमी, वैङ्कर लगायत व्यवस्थापनका विषयमा चासो राख्नेहरुलाई लक्षित गरिएको आयोजकले वताएको छ । कार्यक्रम लुम्बिनी वाणिज्य क्याम्पसमा बिहान ८ बजेदेखी सुरु हुनेछ ।

Facebook Comments
संपर्क
संचालक: बिक्रम छेत्री

संचालक: बिशाल अर्याल
सम्पर्क:
[email protected]

सूचना विभाग दर्ता नंः १०७०/०७५-७६

विज्ञापनका लागि: [email protected]

नेपाली प्रोफाइलमा खाता किन?

समाचार संग्रह गर्न तथा संग्रहित समाचार पढ्न सक्नुहुनेछ ।

नेपाली प्रोफाइलमा आफ्ना लेख प्रकाशित गर्न सक्नुहुनेछ ।

तपाईंको रुची अनुसारको समाचार पढ्न सक्नुहुनेछ ।

%d bloggers like this: